Inkubaator

Mis on inkubaator?

Inkubaator on loominguline ja ettevõtlik keskkond kõigile ettevõtetele, olenemata nende tegevusvaldkonnast. Inkubaator on koht, kus aitame ettevõttel paremini turule tulla ja hoogsamalt kasvada.

Keda ootame?

Ootame eristuva idee ja ambitsioonika ärimudeliga alustavaid ettevõtteid (inkubaatorisse sisenemisel registreerimisest kuni 2 a), mis soovivad areneda ja uusi turge leida. Ettevõte koosneb soovitavalt meeskonnast.

Mida pakume?

Inkubaatorisse sisenenud ettevõtjale pakub PEIn tuge oma ettevõtte käivitamisel ning kasvamisel. Me aitame liitunud ettevõttel saavutada ärilised eesmärgid läbi individuaalse arenguprogrammi, mis kestab 24 kuud. Programm jaguneb stardi-, kasvu- ja ekspordimooduliks, mis lõpevad saavutatu üle vaatamise ja edasiste sihtide seadmisega. Programmi lõppedes on ettevõttel välja töötatud kindel toode või teenus, tal on kindel klientuur, saavutatud stabiilne käive ning loodud edasist arengut toetav toimiv meeskond.

Kus asub?

Inkubatsiooni programm toimub virtuaalselt, kaasates kõiki tänapäeva tehnilisi kommunikatsioonivahendeid, mis loovad võimaluse väga paindlikuks koostööks.

Liitu Pärnunmaa Ettevõtlusinkubaatoriga!

Saada oma taotlus koos lisadokumentidega SAPA-sse. Taotluse esitamisel võib lisada äriplaani koos finantsplaaniga.

Inkubatsiooniteenuse taotlusvormi saab täita siin või saata vorm täidetult mari@parnumaa.ee

 

Soovitame enne taotluse esitamise tulla SA PA-sse nõustamisele, et vaadata üle äriplaan ja finantsplaan ning inkubaatoris pakutavate teenuste sobivus ettevõtte arenguvajaduste ja ootustega. Selleks on vajalik eelnevalt kokku leppida nõustamise aeg e-postil: mari@parnumaa.ee või SA PA telefonil 5551 7755.

Lähemalt juba tegutsevatest inkubantidest saad lugeda siit.

Pärnumaa ettevõtlusinkubaatori projektijuht Mari Erm-Reining artikkel ajalehes Pärnu Postimees 08.märts 2016

SA Pärnumaa Arenduskeskus juhataja Teet Kurs räägib mis plaanid on Inkubaatoriga tulevikus 04.mai 2018

 

PEin_logo_kirjaga