Alustavate ettevõtjate baaskoolitus sügisel 2017

SA Pärnumaa Ettevõtlus-ja Arenduskeskus, BDA Consulting ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus korraldavad 2017. aasta sügisel  7-päevase eestikeelse baaskoolituse alustavatele ettevõtjatele. Koolitus annab vajalikud baasteadmised oma ettevõtte käivitamiseks ja edukaks jätkamiseks.

Koolitus keskendub järgmistele teemadele:

  • Strateegiline planeerimine väikeettevõttes: mina kui ettevõtja, äriidee ning ärimudeli arendamine.
  • Tootearendus ja teenuse disain.
  • Turundus ja müük: turundusstrateegia ning turundus- ja müügiplaan.
  • Finantsjuhtimise alused.
  • Meeskonna moodustamine ja juhtimine, äri moodustamiseks ressursside leidmine.

Koolituse käigus valmib ka äriplaan.

Koolitus toimub 7 päeval:

I moodul 21.-22.09.17 Algis Perens
II moodul 05.-06.10.17 PEAK ettekanne, Algis Perens
III moodul 19.-20.10.17 Siiri Einaste,
Algis Perens
IV moodul 03.11.2017 Algis Perens

Koolitajate info:

 

Algis Perens – on projektijuhtimise ekspert ja APMG poolt sertifitseeritud PRINCE2® koolitaja. Algis on projektijuhtimise alaste koolitus- ja konsultatsiooniprojektide läbiviimisega tegelenud üle seitsmeteistkümne aasta. Ta on viinud edukalt läbi erinevaid projektijuhtimise koolitusi Eesti väike-ja keskmise suurusega ettevõtetele ja olnud koolitajaks avatud koolitusprogrammides.

  1. aastast õpetab Algis Tallinna Tehnikaülikoolis rahvusvahelist turundust ja projektijuhtimist ning õpetanud projektijuhtimist ka EBSi üliõpilastele.

Algis Perens on lõpetanud 1983. aastal Tallinna Pedagoogilise Instituudi matemaatika ja füüsika erialal. Majandusalase hariduse omandas Šveitsi Sihtasutuse TRANSFER ja St. Galleni Ülikooli koolitusalase koostööprojekti käigus. Magistrikraadi kaitses 1997. aastal.

Ta on kirjastuse KÜLIM poolt välja antud raamatute “Teenuste marketing” ja “Projekti juhtimine” autor ning Äripäeva Kirjastuse väljaantava “Projektijuhtimise käsiraamatu” põhiautor ja vastutav toimetaja. Aastast 2005 on Algis Eesti Konsultantide Assotsiatsiooni juhatuse liige, kelle vastutusvaldkonnaks on konsultantidele kutse andmisega seotud teemad.

Siiri Einaste – Majanduskoolitus OÜ, juhataja, koolitaja ja konsultant

Siiril on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna majandusküberneetika erialal. Tal on koolitaja- ja nõustamiskogemused alates 1995.a.

Siiri võtmekompetentsid on raamatupidamine, finants- ja projektijuhtimine, erinevate toetuste taotlemine ja toetustaotluste menetlemine, ekspert tööhõiveprojektides ning mitmetes avaliku-, mittetulundus- ning erasektori koostööprojektides. Tema konsultatsioonikogemus sisaldab muu hulgas äriplaanide ja tasuvusanalüüside koostamist ning finantsanalüüside läbiviimise nõustamist. Siiri on läbi viinud hulgaliselt koolitusi nii era- kui ka mittetulundussektorile sh alustavatele ettevõttele.

Siiri on nõustanud enam kui saja äriplaani koostamist, olnud mentor nii Tallinna kui Tartu Mentorklubis, nõustanud mittetulundusühinguid ja sihtasutusi finantsjuhina Kodanikuühiskonna Sihtkapitalis.

Siiri on Eesti Konsultantide Assotsiatsiooni ja Eesti Kvaliteediühingu liige. Ta on läbinud andragoogi (täiskasvanute koolitaja) koolitusprogrammi ja omab NLP Practitioner sertifikaati.

 

Koolitus toimub Tervis ravispaahotelli konverentsikeskuses (Seedri 6, Pärnu) ning kõigil päevadel toimuvad loengud kell 10.00 – 17.00.

7-päevase koolituse osalemistasu on 40 eurot, mis sisaldab koolitusmaterjale ja kohvipause (ei sisalda lõunasööki).

Koolitusel osalemise soovist andke palun teada PEAK ettevõtluskonsultant Margit Kool`ile, e-postil: margit@peak.ee .

 

Olete oodatud osalema!